Projektujemy strony - Sklep i serwis komputerowy OMEGA Brzeg, kasy fiskalne posnet, naprawa laptopów i monitorów, sprzedaż kas fiskalnych, profesjonalny serwis komputerów i laptopów brzeg.

Szukaj
Serwis
O firmie
Strona główna
Porady
Recykling
Galeria
Kontakt
Firma Komputerowa
Omega
Autoryzowany Dealer Posnet
Przejdź do treści

Menu główne:

Projektujemy strony

Strony internetowe
PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH

Nasza firma od kilku lat zajmuje się projektowaniem niewielkich stron internetowych. Strona internetowa dla coraz większej liczby przedsiębiorców nie jest jedynie wizytówką ich firmy i nie pełni tylko roli informacyjnej, a często ma ona sprawować funkcję narzędzia do sprawnego komunikowania się z klientem. Zadaniem dobrze zaprojektowanej witryny internetowej jest zatrzymanie użytkownika na stronie, gdzie w przejrzysty sposób zostanie przedstawiona oferta firmy, a w efekcie doprowadzi to do skorzystania z zakupu towarów lub usług. Strona www ma przede wszystkim za zadanie umożliwić klientowi skontaktowanie się z firmą, oraz nawiązanie współpracy.
Warto więc zadbać, aby stworzona witryna była przygotowana estetycznie, wyróżniała się ciekawym designem, była też łatwa w obsłudze i szybko się ładowała, a co w obecnych czasach jest niezwykle ważne, była przygorowana dla urządzeń mobilnych (responsywna).
Poniżej możesz zobaczyć strony które zaprojektowaliśmy.
kamieniarstwo
remix
biuro rachunkowe
naprawa laptopów
kościół św. mikołaja
CENNIK

Ceny ustalamy indywidualnie dla każdego projektu.
Bazowa stawka wyjściowa za mały projekt wynosi 500zł netto.

Kontakt - 508 629 932 lub poprzez formularz kontaktowy.
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego