Tablety - Sklep i serwis komputerowy OMEGA Brzeg, kasy fiskalne posnet, naprawa laptopów i monitorów, sprzedaż kas fiskalnych, profesjonalny serwis komputerów i laptopów brzeg.

Szukaj
Serwis
O firmie
Strona główna
Porady
Recykling
Galeria
Kontakt
Firma Komputerowa
Omega
Autoryzowany Dealer Posnet
Przejdź do treści

Menu główne:

Tablety

Komputery > Tablety

Tablety w ofercie naszego sklepu zagościły w 2011 roku
Tablet – odmiana komputera wbudowanego w dotykowy ekran.

Tablet to przenośny komputer większy niż telefon komórkowy lub palmtop, którego główną właściwością jest posiadanie dużego dotykowego ekranu z zastosowaną technologią Multi-Touch. W przeciwieństwie do klasycznych urządzeń Tablet PC, tablety nowszego typu nie posiadają fizycznej klawiatury, użytkownik posługuje się klawiaturą wirtualną dotykając ekran bezpośrednio, bez użycia rysika.

W odróżnieniu od komputerów osobistych, tablety nie korzystają w zasadzie z nośników wymiennych (pomijając sporadyczną możliwośc współpracy z kartami pamięci), a jedynie z wbudowanych dysków twardych. Dlatego też, wszelkie aplikacje dostępne są głównie poprzez zakup lub bezpłatne pobranie ze specjalnych aplikacji-sklepów, co wiąże się z koniecznością posiadania dostępu do Internetu. Obecnie urządzenia te posiadają zwykle wbudowane karty do bezprzewodowej łączności (Wi-Fi, GSM, 3G, LTE), dzięki czemu przejmują także część funkcji nowoczesnych telefonów komórkowych. Tablety mają możliwość komunikowania się z komputerem osobistym za pomocą portu USB, co służy tworzeniu kopii zapasowych, przesyłaniu danych lub aktualizacji oprogramowania.

Jednym z najpopularniejszych obecnie tabletów w Polsce i na świecie jest iPad
firmy Apple oparty na systemie iOS.

Nasza oferta tabletów opatra jest na kilku producentach:
Acer, Apollo,
Apple, Asus, Blaupunkt, Fujitsu, Goclever, HP, Lenco, Modecom, Pentagram, Sony, Samsung, Toshiba.

Nasz sklep sprowadzi na indywidualne zamówienie każdy model dostępny w  Polskiej dystrybucji.

Zapraszamy do naszego  sklepu.

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego