O Nas - Sklep i serwis komputerowy OMEGA Brzeg, sprzedaż kas fiskalnych.

77 416 04 43
ilość wartość
internetowy sklep komputerowy
Tel:
Mobile:
508 629 932
Wyloguj
Przejdź do treści

O Nas

Informacje o nas

Jesteśmy dynamicznym i doświadczonym zespołem. Nasza przygoda z komputerami sięga 1999r. Przez ten czas zdobyliśmy ogromne doświadczenie w branży komputerowej, oraz zaufanie bardzo wielu osób. Ciągle podnosimy jakość świadczonych usług tak, by w jak największym stopniu sprostać wymaganiom naszych klientów zarówno indywidualnych jak i instytucjonalnych.

Zajmujemy się sprzedażą nowego sprzętu komputerowego, (jeżeli okazjonalnie trafi się towar używany, to na pewno będzie on zaopatrzony notatką o tym fakcie). Specjalizujemy się w sprzedaży zestawów komputerowych, notebooków, podzespołów komputerowych, monitorów oraz wszelkich urządzeń peryferyjnych, kas i drukarek fiskalnych a także zajmujemy się kompleksowym serwisem. Przy każdej transakcji staramy się dobierać sprzęt pod indywidualne zapotrzebowanie klienta. Nie jesteśmy supermarketem, każdy z naszych handlowców dobierze sprzęt zgodnie z tym czego naprawdę potrzebujesz. Posiadamy doświadczony zespół serwisantów, świadczących usługi gwarancyjne jak i pogwarancyjne, kupując u nas masz pewność, że możesz liczyć na fachową pomoc i profesjonalną obsługę.

Zapraszamy do zapoznania się z historią firmy i serwisu, misją, jaką staramy się realizować, a także z zespołem i najważniejszymi wydarzeniami, które wpisują się w historię naszej firmy.
Historia serwisu
Z upływem czasu nasz serwis zatrudniał, coraz to bardziej wykwalifikowany zespół serwisantów. Wraz ze zmieniającą się technologią niezbędne były szkolenia, aby nadążać za nowinkami technicznymi prężnej branży komputerowej. W roku 2010 zakupiliśmy nowoczesny sprzęt diagnostyczny i lutowniczy. Rok później zakupiliśmy mikroskop, który pozwolił nam jeszcze dokładniej widzieć i eliminować usterki. Obecnie dysponujemy bardzo zaawansowanymi narzędziami, które pozwalają nam na odnajdowanie awarii w komputerach a przedewszystkim na laptopowych płytach głównych.
Misja
Chcemy zostać liderem w dziedzinie serwisu sprzętu komputerowego oraz najlepszym dostawcą w regionie zaawansowanych rozwiązań komputerowych. Poprzez ciągłe doskonalenie polityki jakości pragniemy dać gwarancję naszym klientom, że dzięki doświadczeniu i wiedzy zespołu specjalistów Firmy Komputerowej OMEGA, zrealizują swoje przedsięwzięcia informatyczne w wymaganym czasie i budżecie, wraz z osiągnięciem wyznaczonych celów biznesowych.
Historia firmy
Nasza firma została założona w 2004 roku. Od dnia założenia firmy zajmujemy się nieprzerwanie sprzedażą sprzętu komputerowego oraz art. biurowych i papierniczych. W  roku 2005 rozszerzyliśmy naszą działalność o usługi kserograficzne. W kolejnych latach rozszerzyliśmy nasze usługi o laminowanie i bindowanie a także o kolorowe usługi kserograficzne. Od kilku lat oferujemy także możliwość wykonania wydruków z różnych nośników (pendrive, karty pamięci, smartfony, płyty CD i DVD, poczty elektronicznej itp.) w czerni i kolorze w formacie A4 i A3, oraz skanowanie dokumentów do w/w nośników.

Kwalifikacje
Firma Komputerowa "OMEGA" z siedzibą w Brzegu przy ul. Armii Krajowej 18 posiada prawo do posługiwania się tytułem Autoryzowany Dealer POSNET na mocy umowy z 2009 roku o świadczenie usług na rzecz Producenta kas i drukarek rejestrujących firmy "POSNET".
Obecnie w naszej firmie zatrudnionych jest dwóch uprawnionych serwisantów, przeszkolonych do wykonywania napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych kas i drukarek rejestrujących firmy "POSNET". Każdy serwisant posiada legitymację uprawniającą do tego typu napraw.

Bezpieczeństwo

Mając wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu sklepu i pracy z ludźmi wiemy, że bardzo istotne jest bezpieczeństwo zarówno towaru jak i klientów. Posiadamy polisę ubezpieczeniową Warta Business obejmującą ubezpieczenie OC naszych Klientów oraz powierzonego nam sprzętu do naprawy.
W 2007 roku zwiększyliśmy poziom bezpieczeństwa naszych klientów poprzez zamontowanie nowoczesnego systemu kamer monitorujących obiekt 24h na dobę, dzięki czemu bardziej dbamy o bezpieczne przechowywanie powierzonego nam sprzętu.

Współpraca
Współpracujemy z najlepszymi.

  • Księgowość naszej firmy powierzyliśmy najlepszemu w Brzegu biurze rachunkowemu, które posiada Certyfikat Ministerstwa Finansów i w naszym imieniu występuje przed właściwymi urzędami. Biuro Rachunkowe PROGRES ponosi pełną odpowiedzialność prawną i finansową za rzetelność, oraz terminowość świadczonych usług.

  • Polisę ubezpieczeniową zawarliśmy w TUiR "WARTA" S.A.

  • Serwis naszych kserokopiarek prowadzi bardzo dobra firma OPOLDRUK z Opola. Wieloletnia współpraca dowodzi fachowości i terminowości zlecanych zadań.
Wróć do spisu treści